بهنوش بختیاری:

لطفا گارد نگیرید؛ حرف تازه‌ای برای گفتن دارد!!

 

او بازیگری است که خود را به سادگی می‌زند و با استرس از کم‌و‌کیف نقش‌اش می‌پرسد ولی وقتی سر صحنه می‌آید یک طومار کُنسه باخود می‌آورد. همین فعال بودنش باعث شد...
 
ما در ایران زندگی می‌کنیم و تمام شخصیت‌های سیاسی کشورمان برایمان قابل احترام هستند و اگر انتقادی هم است شامل همه می‌شود پس بهتر است تا اندازه‌ای انتقادپذیر باشیم.
ده‌نمکی درباره حضورش در "اخراجی‌های3" گفته بود: «او بازیگری است که خود را به سادگی می‌زند و با استرس از کم‌و‌کیف نقش‌اش می‌پرسد ولی وقتی سر صحنه می‌آید یک طومار کُنسه باخود می‌آورد. همین فعال بودنش باعث شد از همان زمان فیلمبرداری "دارا و ندار" وی را برای "اخراجی‌های۳" در نظر بگیرم. او در این فیلم با لحن و تکیه‌کلام‌های سیاستمداران؛ سیاستمداری می‌کند
این گفته‌های کارگردان سه‌گانه "اخراجی‌ها"، درباره بهنوش بختیاری یکی از بازیگران فیلم "اخراجی‌های 3" است؛ بازیگری که به واسطه بازی‌های روان و شیرین خود در نقش‌های طنز حسابی بین مردم جای خود را باز کرده است در حالی که خود او دوست دارد در ادامه نقش‌های جدی را نیز تجربه کند.
بهنوش بختیاری که پیش از این با بازی در سریال "دارا و ندار" همکاری با ده‌نمکی را تجربه کرد؛ این بار در "اخراجی‌های 3" قرار است نقشی بسیار متفاوت از کارهای دیگر را بازی کند.
بختیاری در "اخراجی‌های3" در نقش همسر شخصیتی با نام اکبر دباغ ایفای نقش می‌کند، مردی به ظاهر مدرن که قصد شرکت در انتخابات را دارد به همین دلیل همسر وی نیز در نقش یکی از لیدرهای ستاد انتخاباتی او حضوری فعال دارد.
 
اولین شوخی با سیاستمداران
بهنوش بختیاری درباره حضورش در فیلم‌سینمایی اخراجی‌ها به خبرنگار شبکه ایران می‌گوید: پیش از این همکاری خوبی با آقای ده نمکی در سریال "دارا و ندار" داشتیم و از آن جایی که این رضایت دو جانبه بود به همکاری مجددمان در "اخراجی‌های 3" انجامید. در حال حاضر صحبت کردن درباره "اخراجی‌ها" خیلی زود است و باید تا اکران آن صبر کنیم. من در این فیلم نقش همسر یکی از کاندیداها را دارم (رضا رویگری) که به واسطه حال و هوای کار شوخی‌هایی با سیاستمداران داریم و فکر می‌کنم که اولین کاری باشد که در قالب یک کار سینمایی با این قشر از جامعه شوخی می‌کند.
 
یک نقش جدید که حرفی برای گفتن دارد
بختیاری در ادامه تصریح می‌کند: شاید این نقش به مانند "دارا و ندار" طنز باشد ولی تفاوت‌های زیادی بین این دو شخصیت وجود داد و از آن جایی که مانند هر بازیگری که برای رسیدن به این مرحله زمان صرف کرده و زحمت می‌کشد دوست دارم نقش‌هایی متفاوت را تجربه کنم. البته شاید تاکنون تنها کار طنز انجام داده باشم ولی از هر نقش جدید و متفاوتی استقبال می‌کنم . من حس خوبی نسبت به این نقش  دارم  و فکر می‌کنم با این کار از یک نقش جدید که حرفی برای گفتن دارد استقبال کرده‌ام ضمن این‌که به شدت پیگیر مسائل اجتماعی و سیاسی کشور هستم ولی تنها از دید یک بازیگر به این فیلم و نقش نگاه می‌کنم.
 
"اخراجی‌ها" دریچه‌ای برای ساخت آثار انتقادی مناسب
وی این اثر را دریچه‌ای برای ساخت آثار انتقادی مناسب می‌داند و ادامه می‌دهد: فیلم و شخصیت‌های آن هیچ نمونه عینی در جامعه ندارد و امیدوارم این کار راه را برای کارگردانان دیگر که می‌خواهند حرف‌هایشان را ساده و بی تعارف و در لفاف زیباتر بزنند باز کند.
 
تمام شخصیت‌های سیاسی کشورمان قابل احترام هستند
بختیاری حرف‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: همچنین امیدوارم این کار نیز به مانند تمام کارهای طنز که با  قشرهای متفاوت جامعه شوخی می‌کنند و استقبال هم می‌شود مورد اسقبال مخاطب قرار گیرد و به کسی برنخورد چون قصد گروه از ساخت این فیلم به هیچ عنوان اهانت به کسی نیست. چه بسا که ما در ایران زندگی می‌کنیم و تمام شخصیت‌های سیاسی کشورمان برایمان قابل احترام هستند و اگر انتقادی هم است شامل همه می‌شود پس بهتر است تا اندازه‌ای انتقادپذیر باشیم.
 
حضور در سریال نوروزی شبکه 3 سیما
این بازیگر که مدتی در تلویزیون کمتر دیده می‌شود درباره حضورش در تلویزیون می‌گوید: من دوره‌ای طولانی در تلویزیون بودم و در حال حاضر که پیشنهادات سینمایی بیشتری دارم ترجیح می‌دهم یک دوره‌ای هم در سینما باشم؛ البته این بدان منظور نیست که از تلویزیون فاصله گرفتم کما اینکه در حال‌حاضر کاری برای نوروز امسال در شبکه سه دارم. باید بگویم فاصله گرفتنم از تلویزیون عمدی نبوده ولی گاهی احساس می‌کنم وقتی مردم بیش از اندازه چهره‌ای را در تلویزیون ببینند خسته می‌شوند و  من دلم نمی‌خواهد این خستگی به مخاطب دست بدهد و ترجیح می‌دهم همیشه برای مردم تازگی داشته باشم.
با گارد تماشا نکنید
بختیاری ضمن ابراز امیدواری از استقبال مخاطبان از "اخراجی‌های 3" می‌گوید: این‌گونه فیلم‌ها در همه جای دنیا ساخته می‌شود و خوشحالم که در ایران هم این اتفاق افتاده است و توسط کسی هم ساخته می‌شود که آگاهی لازم را در این زمینه دارد. پس امیدوارم مخاطبان فیلم را دوست داشته باشند و با گارد تماشا نکنند چون حرف تازه‌ای برای گفتن دارد.


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic