بزرگترین هتل دنیا که تمدّن و فرهنگ ملّت بزرگ و کهن ایران را به رخ جهانیان می کشاند 

بزرگترین هتل دنیا که تمدّن و فرهنگ ملّت بزرگ و کهن ایران را به رخ جهانیان می کشاند

در دنیا هتل های زیبا ، مدرن و بزرگ فراوانند ؛ ویژه گی یکتای هتل بزرگ داریوش بعنوان تنها هتل زیبا و بزرگ دنیا که تمدّن و فرهنگ یک ملّت بزرگ و کهن را به رخ جهانیان می کشاند
 
هتل بین المللی 5 ستاره داریوش
در  دنیا  هتل  های زیبا  ، مدرن  و  بزرگ  فراوانند ؛ ویژه گی  یکتای هتل بزرگ داریوش   بعنوان  تنها  هتل  زیبا  و  بزرگ دنیا   که  تمدّن و  فرهنگ  یک  ملّت بزرگ  و  کهن  را   به رخ  جهانیان می کشاند ؛ و بعنوان   یگانه   نماد  تاریخی کشور با معماری یکتای جهانی خود،   شکوه سلطنت گسترده  ، فرهنگ  و تمدّن ایرانیان عزیز  را  هویدا  نموده  و  دلیل قاطی  بر  نام  خلیج جاوید فارس  است . برای  ساخت این خانه ی عشق  که هر هموطن  را   سرشار  از غرور  و  بالندگی  به  افکار ، فرهنگ  و  تمدّن  نیاکان  خویش می نماید ؛ بایستی  پنج  ویژه  گی و توانایی در وجود  سرمایه گذار محترم آن ، جناب آقای مهندس حسین ثابت وجود می داشت : 
تجربه :  سی سال اندوخته  و  تحمّل  فراز  و  نشیب  های  عرصه صنعت هتلداری و گردشگری به ویژه در جزایر قناری موجب پیدایش  تجربه جهانی است .
سخاوت :  کسی که با دشوار ی و پشت کار در خارج از ایران به ویژه در دنیای بی رحم اقتصاد غرب  و  با  وجود  رقابت های بسیار سخت و نزدیک ؛ می تواند  به قلّه های رفیع موفقیّت  نایل گردد و برای کسب هر سنت و دلار زحمات فراوان و تحمل غربت را نموده است ؛ اگر سخاوت نداشته باشد نمی تواند ده ها میلیون یورو سرمایه و اندوخته سال های موصوف  را به راحتی  در این پروژه صرف نماید . 
پروژه ای که حتّی ده سال آینده نیز توجیه اقتصادی نسبت به حجم سرمایه گذاری نخواهد داشت  .
سلامتی : بایستی بدنی سالم وجود داشته باشتد تا طّی مدّت ساخت این هتل  ۱۸۰ بار  به اروپا جهت  ادامه و اداره  امور هتل های موجود  در  اسپانیا ، تردد نماید . 
شهامت : در زمانی که طالبان  بودا ها را در افغانستان پایین می کشید و آثار تاریخی  را ویران می کرد ؛  نماد ها  و مجسمه های هخامنشی  پیکره این هتل را  تابناک می نمودند  .
عشق : بایستی عاشق وطن و ایرانیان باشید تا  به فکر سود اقتصادی نبوده  و جهت احیا و نکو داشت هویّت و تمدّن هموطنان ، عاشقانه در جزیره متروکه و بایر کیش ( در آن سال ها ) سرمایه ی چند صد میلیارد تومانی هزینه کنید .
کاخ بلند اندیشه پارسیان 
حسین ثابت در سنگ نوشته سرسرای هتل بزرگ داریوش می نویسد: کاخ بلند اندیشه پارسیان تا جاودانه تاریخ پاینده خواهد ماند٬زیرا ایرانیان با فرهنگ و تمدن خود نخواهند گذاشت که فرهنگ اجدادی از دست داده شود
اولین مرکز تخصصی ماساژ و اسپا ی تایلندی در ایران در هتل بزرگ داریوش
اولین مرکز تخصصی ماساژ و اسپا ی تایلندی در ایران در هتل بزرگ داریوش افتتاح شد، زین پس میهمانان هتل بزرگ داریوش می توانند از خدمات سالن ماساژ تایلندی استفاده نمایند.
 
 
 
 
 
 

مبلمان و دکوراسیون جدید هتل داریوش
دکوراسیون  و مبلمان تمامی اتاق های  هتل بزرگ داریوش با بهره مندی از بهترین چوب  و لوازم مربوطه  و استفاده از رنگ ماهاگونی ( ۹۰ % و الباقی به رنگ قهوه ای تیره ) بطور کامل تعویض شد  ، مبلمان و دکوراسیون جدید جلوه‌ای دیگر به این هتل بی نظیر داده است.
 

برهی از خدمات هتل 5 ستاره بین المللی داریوش عبارتند از :
نظافت اتاق 
براساس روال معمول همه روزه همکاران بخش خانه داری اقدام به نظافت اتاق میهمانان می نمایند .
چنانچه مایل به نظافت اتاق نیستید لطفاً –  کارت ” مزاحم نشوید ” را بر روی دستگیره در اتاق خود نصب نمایید .
چنانچه مایل به نظافت اتاق به صورت فوق العاده می باشید لطفاً کارت ” نظافت شود ” را بر روی دستگیره در اتاق خود نصب نمایید.
کارت مزاحم نشوید 
در صورتیکه مایل هستید در صورت حضور در اتاق کسی مزاحم شما نشود ؛ لطفاً  کارت مزاحم نشوید را بر روی دستگیره در بیرونی اتاق خود نصب نمایید . مزید سپاس است که در پایان استفاده ، آن را بردارید . همچنین اگر مایلید تلفن های وارده شما وصل نگردد ، لطفا تلفنخانه یا پذیرش را در جریان امر قراردهید .
لازم به یادآوری است به منظور مراقبت بیشتر از میهمانان محترم  و براساس اصول ایمنی  ، چنانچه کارت مزاحم نشوید به مدت ۴۸ ساعت روی در اتاق باقی بماند  هتل ناگزیر از ورود  بدون هماهنگی به اتاق شما خواهد بود .
مینی بار 
خواهشمند است در بدو  ورود نسبت به کنترل مینی بار ( محتویات درون یخچال ) اقدام فرموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با لیست آن مندرج در صفحه ۶ ، موضوع را به خانه داری اطلاع دهید .
 
 
 

تلویزیون 
پانزده کانال مختلف تلویزیونی شامل : شبکه های داخلی ، اخبار ماهواره ای و فیلم های ویدئویی در اتاق شما قابل دسترسی است ، امیدواریم از دیدن آنها لذت ببرید در صورت ایجاد هرگونه مشکل با خانه داری تماس حاصل فرمایید .
قبله  
جهت قبله ، به وسیله تابلوی ویژه ، بر روی سقف اتاق شما مشخص شده است ضمناً جا نماز و مهر در کشو پا تختی اتاق قرار دارد .
مینی بار و خانه داری
یخچال موجود در اتاق به منظور خنک نگه داشتن نوشیدنی و محتویات موجود در داخل یخچال ( مینی بار ) تعبیه شده است .
در صورت نیاز به نگهداری سایر مواد فاسد شدنی که دارای حجم بیشتری می باشند ؛ لطفاً با روم سرویس شماره ۴۲۰-۴۲۱ تماس حاصل فرمایید .
در صورت نیاز به استفاده از کارد ، چنگال و قاشق لطفاً  با روم سرویس شماره ۴۲۰-۴۲۱ تماس حاصل فرمایید .
حوله ها و دمپایی موجود در اتاق صرفاً به منظور استفاده در داخل اتاق ، می باشد . مزید امتنان است از لوازم مذکور جهت دریا و استخر استفاده ننمایید . در صورت نیاز به شارز مجدد مینی بار  با خانه داری تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
 
 

صندق امانات 
الف : صندوق هایی که دارای کلید می باشند :
به منظور ایجاد امنیت بیشتر ، صندوق امانات داخل اتاق فقظ دارای یک عدد کلید است ، لطفا در حفظ و نگهداری آن دقت فرمایید . در صورت گم شدن کلید ، مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰   پانصد هزار ریال بابت هزینه شکستن قفل و تعویض آن به حساب شما منظور خواهد شد .
ب: صندوق هایی که دارای کارت خوان می باشند :
در صورت بسته بودن در ، با کارت ورودی اتاق ،قادر به تعویض رمز می باشید ، ابتدا کارت را وارد کارت خوان صندوق نمایید ، سپس با روشن شدن چراغ سبز و قرمز می توانید یک عدد چهار رقمی وارد فرمایید و برای تایید یکبار دیگر همان چهار رقم را وارد نمایید ، برای حصول اطمینان از صحت انجام کار ، زبانه های قفل باز می شود در غیر اینصورت با خانه داری هتل تماس حاصل فرمایید .
پ: صندوق هایی که دیجیتالی می باشند :
در صورت باز بودن صندوق ، کد چهار رقمی را وارد نمایید و کلید را  فشار دهید ، برای بستن در صندوق ابتدا در را بسته نگه دارید و سپس کلید را فشار دهید ، در غیر اینصورت با خانه داری هتل تماس حاصل فرمایید .
قبل از تسویه حساب و تخلیه اتاق لطفاً   (( در  صندق امانات )) را باز بگذارید .
منو مینی بار
آب معدنی   ………………………………………………………… ۵۰۰۰ ریال
آبجو ( بدون الکل ) ………………………………………………… ۲۵۰۰۰ریال
نوشابه       ………………………………………………………… ۹۰۰۰ریال
آب میوه      …………………………………………………………  ۲۲۰۰۰ریال
چیپس          ………………………………………………………  ۱۲۰۰۰ریال
پسته    ………………………………………………………………  ۱۵۰۰۰ریال
شکلات    ……………………………………………………………  ۲۴۰۰۰ریال
پاستیل میوه ای ……………………………………………………   ۲۴۰۰۰ریال
بادام زمینی …………………………………………………………   ۱۲۰۰۰ریال
خشکبار میوه ای   …………………………………………………  ۱۵۰۰۰ریال
خواهشمند است در بدو  ورود نسبت به کنترل مینی بار ( محتویات درون یخچال ) اقدام فرموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با لیست آن مندرج در صفحه ۶ ، موضوع را به خانه داری اطلاع دهید .
به نرخ های فوق ۱۵% سرویس افزوده می شود .
اشیاء گمشده یا فراموش شده 
هتل هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیاء جا مانده و یا گمشده میهمانان گرامی ندارد ، خواهشمند است در مراقبت و حفظ لوازم خود کوشا باشید .
گرمایش و سرمایش 
سیستم گرمایش و سرمایش  شما بطور مجزا  قابل تنظیم بوده و شما می توانید مقدار سرما و گرما ی اتاق خود را از طریق ترموستات سفید رنگ نصب شده برروی دیوار کنترل نمایید . در صورت هرگونه اشکال خانه داری را مطلع نمایید .
امور میهمانان 
لطفا هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود همچنین عقد قرارداد جهت خدمات اقامتی و پذیرایی رابا تلفن مقابل مطرح نمایید ۴۱۰-۴۱۱
 
 
 
 
 

پذیرایی در اتاق (روم سرویس )
روم سرویس ۲۴ ساعته هتل با سرو  انواع نوشیدنی های سرد و گرم ، غذا و دسرهای متنوع در خدمت میهمانان محترم می باشد .
منوی روم سرویس
کوکتل میگو   ………………………………………………………  ۱۵۰۰۰۰ریال
( به همراه سس مخصوص و میوه تازه و تخم مرغ اب پز )
سوپ روز    …………………………………………………………  ۱۰۰۰۰ریال
سالاد فصل    ………………………………………………………  ۱۰۰۰۰ریال
سالاد سر آشپز   …………………………………………………   ۵۰۰۰۰ریال
( کاهو ، گوجه فرنگی ، پنیر ، مرغ ، کالباس ، روست بیف )
سالاد ایتالیایی   ……………………………………………………  ۶۰۰۰۰ریال
( خیارشور ، کالباس ، پنیر ، زبان گوساله ،کاهو )
ماست و خیار     ……………………………………………………  ۳۰۰۰۰ریال
( مغز گردو ، شوید ، خیار سبز ، کشمش )
ماست ساده   ………………………………………………………  ۱۰۰۰۰ریال
تورندو استیک   ………………………………………………………   ۲۰۰۰۰۰ریال
( فیله گوساله همراه با سس خردل با سیب زمینی سرخ کرده و سبزیجات )
سرلون استیک  ………………………………………………………   ۱۸۰۰۰۰۰ریال
( راسته گوساله به همراه سس فلفل با سیب زمینی سرخ کرده و سبزیجات )
لباسشویی 
لباس های خود را می توانید تا ساعت ۱۱ صبح به لاندری تحول فرمایید . در صورتیکه بعد از ساعت مذکور لباس را تحویل نمایید ، روز بعد از آن آماده تحویل خواهند بود .
لطفاً  بعد از تکمیل فرم مخصوص ، لباس های خود را در کیسه لباسشویی قرارداده و با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید .
خدمات ویژه لباسشویی 
در صورتیکه بعد از ساعت ۱۱ نسبت به تحویل البسه خود اقدام و تمایل داشته باشید که همان روز تحویل بگیرید ۵۰% به هزینه لباسشویی اضافه خواهد شد .
پذیرش و اطلاعات 
لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات و یا تغییر در تاریخ خروج و رزرو با این واحد تماس حاصل فرمایید.
پیغام 
کلیه پیغام های شما از طریق پذیرش قابل دریافت می باشد .
تاریخ خروج 
لطفاً  قبل از تصمیم گیری به تغییر خروج ، موضوع را حداقل یک روز قبل با پذیرش هماهنگ فرمایید .
فروشگاه ها
در طبقه اول اطراف سرسرای اصلی هتل و نزدیک غذاخوری آپادانا واقع شده است .
کافی شاپ 
کافی شاپ هتل از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱:۰۰ بامداد با ارایه گواراترین نوشیدنی های سرد و گرم ، انواع شیرینی و دسرها در محل لابی هتل آماده پذیرایی از شما میهمانان محترم می باشد .
کافی نت 
کافی نت در داخل لابی هتل و به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات است .
تاکسی در شرقی
در تمام طول شبانه روز تاکسی در محل شرقی هتل ، در انتظار ارایه خدمات به شما میهمانان محترم می باشد .
 
 
 
 
 

اجاره اتومبیل بدون راننده 
در لابی هتل واقع شده است
نمازخانه 
نماز خانه بانوان در طبقه سوم مقابل اتاق ۳۱۸ و نمازخانه آقایان در طبقه دوم مقابل اتاق ۲۱۸  قرار دارد .
آتش سوزی و اقدامات لازم 
در صورت بروز آتش سوزی لطفاً پس از اطلاع به واحد مهندسی و پذیرش با استفاده از یکی از خروجی های اضطراری طبقه که در نقشه صفحه نمایش داد ه شده است فورا محل را تخلیه فرمایید . ضمناً به هیچ وجه در مواقع آتش سوزی از آسانسور استفاده ننمایید .
تشریفات 
هتل آماده ارایه امکانات لازم جهت برگزاری کنفرانس ها و همایش ها ، مراشم جشن تولد ، سالگرد ازدواج می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با پذیرش تماس حاصل فرمایید .
تلفن های درون شهری 
مکالمات درون شهری (داخل جزیره ) به صورت رایگان خواهد بود ، با گرفتن شماره ۹ و سپس شماره موردنظر ارتباط برقرار خواهد شد .
تلفن بین شهری و بین المللی 
با گرفتن شماره ۹ ، دارای خط شهری ازاد خواهید بود و لطفا بعد از ان شماره مورد نظر خود را شماره گیری فرمایید .
خدمات دورنویس ( فکس ) 
درصورت نیاز به ارسال و دریافت فاکس می توانید با پذیرش تماس حاصل نمایید .
رزرواسیون 
به منظور رزرو اتاق با این واحد تماس حاصل فرمایید .
چمدان بر
در صورت نیاز به حمل چمدان  وسایل شخصی و نگهداری آنها در انبار ، لطفاً با این قسمت تماس حاصل فرمایید( ۴۰۶  یا ۴۰۳ ) . به منظور رفاه شما میهمانان محترم  انبار ویژه ای جهت نگهداری لوازم و خریدهای احتمالی شما از بازارهای جزیره کیش در قسمت شرقی هتل وجود دارد ،  جهت جلوگیری از انتقال حشرات موذی که غالباً در کارتن لوازم خریداری شده وجود دارد و نیز عدم اشغال فضای مفید اتاق خود ، لطفاً از انتقال کارتن های مزبور به اتاق خودداری فرمایید .
 
 
 

رستوران ها
الف – رستوران آپادانا :  با انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در خدمت شما میهمانان گرامی است . ( داخلی ۴۰۵ )
ب- رستوران پاسارگاد : با انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی ، دریایی و فست فود از ساعت  ۱۳ الی ۲۴ اماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی است . ( داخلی ۴۲۱ )
کلینیک  زیبایی اکسیر کیش
این  مرکز با بهره گیری از آخرین پدیده های علمی و تکنولوژی دنیای امروز ، در هتل بزرگ داریوش خدمات خود را به هموطنان  عزیز عرضه می نماید. این مرکز با بهره گیری از مدرن ترین وسایل مورد قبول FDA امریکا برای اوّلین بار در  خاورمیانه  خدمات خود را به شرح ذیل عرضه می کند :
رادیو فرکانس : 
این تکنولوژی حیرت انگیز بدون عارضه ، بدون درد و سوزش ،  می تواند در زمانی کوتاه ، تغییرات قابل ملاحظه ای را در جهت درمان پیری چهره و بدن به وجود آورد . رادیو فرکانس با افزایش کلاژن زیر پوست و انقباض نسوج پوست و بافت های زیر پوستی سبب کشیدن ، صاف شدن و جوانتر شدن پوست می شود ؛   و  بر حسب میزان افتادگی پوست بین دو تا چند بار   درمان با فواصل یک تا دو ماه ، جوانی و زیبایی  طبیعی را برای چند سال به چهره و بدن شما  هدیه کند . درمان ، بدون درد و سوزش ، بدون بی حسی و بیهوشی انجام می شود.
فراکسل :
فراکسل جدیدترین پدیده لیزر درمانی برای زیباتر و جوانتر کردن پوست است . این لیزر با برداشتن لایه های خراب سطح پوست ، آن را تمیز نموده و لکه ها و اسکارها (جای زخم و جوش) را ترمیم و با افزایش کلاژن در زیر پوست چین و چروک ها و اسکارها را تا حد زیادی  بر طرف می نماید . بر اساس مشکل روی پوست ، بیمار حدود ۳-۶ جلسه درمان به فواصل ۴ هفته یکبار لازم دارد.درمان با فراکسل همراه با سوزش و سوختن سطح پوست است و سوختگی بین ۳-۱ روز حداکثر روی پوست به صورت قرمزی دیده می شود  .
لایت شیر :
یکی از مدرنترین انواع لیزر برای برطرف کردن موهای زائد ، در سطح بدن و صورت است . دفعات درمان صورت و گردن حدود ۵ بار و به فواصل دو ماه یکبار است.این درمان با سوزش و قرمزی موقت سطح پوست همراه بوده و فاصله بین درمان بایستی طبق دستور پزشک باشد. بهتر است منطقه درمانی قبل از درمان۳ هفته آفتاب نخورده باشد و بعد از درمان بهتر است حدود یک هفته از آفتاب دور باشند.
زمین تنیس
واقع در ضلع شمالی در پشت عمارت اصلی هتل
دوچرخه 
واقع در ضلع شرقی در  ورودی  هتل 
استخر 
یکی از زیبا ترین استخرهای دنیا که با چشم انداز منحصربفرد خلیج همیشه فارس آماده پذیرایی از آقایان محترم می باشد  . خارج از عمارت اصلی در ضلع شرقی باغ هتل واقع شده است .
استخر بانوان باز ( بدون سقف )
با بهرمندی از پیشرفته ترین دانش ساخت استخر و تصفیه ی آب ( بدون کلرو  یا  ازون ) به شکل بسیار زیبا و بکار گیری سازه فضایی منحصر بفرد ، ضمن رعایت موازین شرع مقدس  بانوان محترم می توانند از آفتاب نیز استفاده نمایند . 

 
 
 
 
 

غــواصی اختصاصی
مستقر  در  ضلع شمالی  دریاچه هتل  با  کادری بسیار  مجرب
سالن بدنسازی 
مجهز به انواع دستگاه های بدنساری در طبقه سوم هتل جنب دفتر خانه داری واقع شده است .
سالن بیلیارد 
در طبقه دوم هتل قراردارد ، لطفاً جهت تهیه فیش به صندوق پذیرش مراجعه فرمایید .
پینگ پنگ 
در طبقه همکف هتل واقع شده است ، لطفاً جهت تهیه فیش به صندوق پذیرش مراجعه فرمایید.
قایق سواری 
واقع در دریاچه هتل ضلع شمالی پشت عمارت اصلی هتل ، مجهز به قایق های پدالی و پارویی
گردشگری 
شامل کلاسیک شو ، بازدید از باغ پرندگان و نمایش  دلفین ها ، اوّلین آکواریوم آب شور خاورمیانه ، کشتی تفریحی ، کنسرت های مختلف ، ورزش های آبی ، گشت تفریحی دور جزیره می باشد 


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic